До Бородянки завітали іноземні делегації

by Redaktor
Снимок экрана 2024 05 01 в 09.46.16

З метою ознайомлення із ситуацією в Бородянській громаді та обговорення перспектив співпраці на користь розвитку громади, до селища завітали делегації з різних країн.

До складу делегацій увійшли: міністр соціальної політики Молдови Олексій Бузу, міністр соціальної політики Литовської Республіки Моніка Навіцкене, посол Литовської республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, міністр екології та кліматичної політики Королівства Швеція Роміна Пурмохтарі, міністр соціальних служб Швеції Камілла Вальтерссон Грьонвалль, віцепрем’єр-міністр і міністр праці і соціальної політики Чехії Маріан Юречка, міністр соціальної політики України Оксана Жолнович та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

«Під час візиту відвідали модульне містечко, центр соціально-психологічної реабілітації для ветеранів та їхніх родин, графіті Бенксі та інших митців, пошкоджений пам’ятник Тараса Григоровича Шевченка, візит іноземних делегацій це свідчення не лише щирої підтримки України та її народу, але й готовність до співпраці в процесі відбудови Бородянської та інших постраждалих від війни громад», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також