День знань у Бородянській тергромаді

by hostwx

1 вересня – традиційний День Знань, початок нового навчального року у важкий час війни, коли щодня російська федерація нищить обстрілами наші міста і села, руйнує дитсадки, школи і будинки. Водночас, 1 вересня – це об’єднуюча подія, бо ми всі – чиїсь учні, батьки учнів, родини учнів, ми всі – чиїсь учителі та наставники. І для того, аби наші гімназії і ліцеї належним чином зустріли наші 1-11 класи, всі спрацювали гідно. Разом із благодійними фондами, донорами, меценатами, разом із депутатами всіх рівнів.

Виступаючи цього дня в Качалівській філії ОЗО «Загальцівський ліцей» і в Бородянському академічному ліцеї, селищний голова Олександр Сахарук зробив акцент саме на цьому, подякувавши всім дотичним за гарну організацію та підготовку до освітнього процесу:

  • Я щиро радий, що сьогодні ми поновлюємо навчання в наших гімназіях та ліцеях. Дякуючи мужнім Збройним Силам України, за парти повертаються всі – від першачків до випускників.

Цьогоріч урочисті лінійки відрізнялись відсутністю букетів квітів – громада збирала гроші на ЗСУ. Від Бородянського академічного ліцею їх передасть своєму військовому підрозділу вчитель інформатики Анатолій Авраменко.

Серед почесних гостей у Качалах був селищний депутат Олександр Савченко, у Бородянці – заступник начальника Бучанського РУ поліції охорони в Київській області Євгеній Плиско, обласна депутатка Галина Єрко, Kyiv Classic Orchestra під керівництвом Германа Макаренка.

Всіх освітян, батьків та учнів 1 вересня об’єднувало спільне виконання Гімну України, щирі сльози та невимовний біль за загиблими Героями під час хвилини мовчання, легкий сум випускників та радісні очікування першокласників, хвилювання батьків і урочистий перший дзвоник. Побажаймо нашим гімназіям і ліцеям успішного навчального року!

Довідково: У Бородянській тергромаді навчання в звичайному форматі відновлено в усіх закладах, за виключенням зруйнованих, які натепер відбудовуються.

           

Читати також