Делегація німецького Товариства безпекової політики відвідала Бородянку

by hostwx

4 лютого заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко спільно з в.о. Бородянського селищного голови Георгієм Єрком зустрілись у Бородянці з делегацією німецького Товариства безпекової політики на чолі з президентом організації Гансом-Петером Бартельсом, багаторічним депутатом Бундестагу від СДПН та спеціальним уповноваженим Бундестагу з питань збройних сил у 2015-2020 рр. У складі гостей  також були представники Німецької асоціації Бундесверу, консалтингової компанії PwC та підприємства ВПК Flensburger Fahrzeugbau GmbH.

Іноземних гостей вразило, що невеличке селище зазнало таких жахливих руйнувань від жорстоких бомбардувань російською авіацією та безжальних обстрілів технікою військ рф. Чисельні людські жертви, знущання над жителями в часи окупації громади – це те, що відчула на собі Бородянщина, як і Херсонщина, Миколаївщина, Харківщина та інші регіони України.

Цього дня делегацією також було оглянуто графіті Бенксі, які всесвітньо відомий художник намалював на зруйнованій котельні дитсадка «Буратіно» та обгорілій стіні багатоповерхового будинку в середмісті селища, – зображення хлопчика, що долає досвідченого дзюдоїста, та гімнастки, що витримує на собі велике навантаження.

Читати також