Делегація Бородянської тергромади на чолі з Георгієм Єрком відвідала місто-побратим Мінськ-Мазовецький

by hostwx

Минулого тижня у рамках участі в міжнародному форумі Rebuild Ukraine 2023 делегація Бородянської тергромади на чолі з Георгієм Єрком відвідала місто-побратим Мінськ-Мазовецький, де відбувся ряд важливих робочих зустрічей за участі бурмістра міста Марціна Якубовського.

Так, делегація Бородянщини побувала в міській котельні, яку було споруджено за рахунок підтримки Євросоюзу. Вона цікава тим, що виробляє водночас і електричну, і теплову енергію. Цього ж дня представники громади оглянули очисні споруди. На цьому сучасному, екологічному підприємстві, зокрема, відбувається  перетворення біогазу в електроенергію.

Під час робочих зустрічей Марцін Якубовський поділився своїм інвестиційним досвідом, проєктними напрацюваннями та їхнім практичним утіленням, завірив, що місто-побратим підтримуватиме реалізацію реконструкції очисних споруд у Бородянці. Вже натепер це питання озвучено перед Урядом Польщі.

В рамках робочого візиту Георгій Єрко також зустрівся з мешканцями Бородянської ОТГ, які натепер проживають у Польщі. У Публічній бібліотеці Мінська-Мазовецького облаштовано окрему локацію для видань українською мовою. Українські біженці отримали в дружній країні різнопланову підтримку та гуманітарну допомогу, діти зі задоволенням навчаються в польських школах.

 

Читати також