Чергове засідання робочої групи з розробки Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної територіальної громади на період 2023-2025 роки

by hostwx

3 листопада відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної територіальної громади на період 2023-2025 роки під головуванням заступника селищного голови Костянтина Мороза.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Щодо оголошення про збір проєктних ідей до Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної територіальної громади на період 2023 – 2025 роки.
  2. Обговорення проєктних ідей до Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної територіальної громади на період 2023 – 2025 роки.

Завідувачка сектором з питань місцевого розвитку Анна Шарикова з першого питання, зокрема, зазначила, що натепер усі керівники підприємств громади та спільнота Бородянщини поінформовані  щодо збору проєктних ідей та пропозицій. Збір триватиме до 1 грудня 2022 року. Потім буде відібрано найкращі та найважливіші для громади Ідеї проєктів, визначено джерела їхнього фінансування.

В доповіді з другого питання Анна Шарикова повідомила присутніх, що до селищної ради надійшов лист Національної науково-технологічної асоціації України № 58-2022 від 28.10.2022 року щодо врахування пропозицій громадськості до «Генерального плану населеного пункту смт Бородянка Бучанського району Київської області» та внесення до Плану заходів проєктів:

  • розбудова Інноваційно-індустріального парку «Борекс»;
  • будівництво потужного тепличного господарства на території, прилеглій до ДП ТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей»;
  • будівництво сміттєсортувального і переробного заводу.

За результатами обговорення вирішено вищевказані проєктні ідеї детально вивчити, проаналізувати, уточнити джерела фінансування і, в разі їх наявності, включити найбільш пріоритетні об’єкти до Плану заходів. У своєму виступі заступник селищного голови Констянтин Мороз також вніс пропозицію щодо реалізації інвестиційного проєкту «Будівництва логістичного центру в смт Бородянка». Депутатка Київської обласної ради Галина Єрко наголосила, що громаду потрібно будувати, а не відбудовувати, вона має бути високотехнологічною, безпечною, екологічною, підкреслила, що головним має бути розуміння, які перспективні види бізнесу потрібно розвивати в майбутньому. Присутній на засіданні депутат Павло Остапченко надав відповіді на запитання старост як голова постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам`яток. Старости Анатолій Федоренко та Ігор Приходько озвучили власне бачення перспектив розвитку Бородянщини. За ініціативи заступника селищного голови Костянтина Мороза серед іншого за результатами засідання робочої групи вирішено провести інвентаризацію активів Бородянської селищної територіальної громади.

Читати також