Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

by hostwx

25 вересня з метою захисту прав та інтересів дітей відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бородянської селищної ради на чолі з начальником служби у справах дітей Тетяною Вишняк.

На комісії було розглянуто 252 питання, які попередньо детально опрацювали спеціалісти служби у справах дітей. Розглядалися питання про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків по відношенню до дітей; про надання дозволів на вчинення правочинів за участю малолітніх/неповнолітніх дітей; про доцільність/не доцільність позбавлення батьківських прав батьків по відношенню до дітей, про надання статусу дитини-сироти та влаштування її під опіку; про надання статусу дитини постраждалої внаслідок воєнних дій та збройної агресії.

 Під час проведення засідання члени комісії ознайомилися з усіма наявними документами по заявлених питаннях, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.

За результатами засідання прийнято конструктивні та виважені рішення, згідно чинного законодавства, в інтересах дітей та взято їх на контроль до повного виконання.

Читати також