Бородянський відділ Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості повідомляє

by Redaktor
Без названия

Громадяни, які здійснюють пошук роботи, ВПО та УБД мають можливість отримати індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, що сприяють прискоренню їх працевлаштування, інформацію про актуальні вакансії, зокрема на Єдиному порталі вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/), та допомогу по безробіттю.
Про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО можна ознайомитися на посиланні –  https://is.gd/r9LDWT.

Служба зайнятості реалізовує активні програми, які націлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та їх подружжя та сприяють їхньому оперативному працевлаштуванню. Це, зокрема, можливість відкрити власний бізнес за допомогою мікрогранту програми «Власна справа» (подати заяву по урядовому проєкту «єРобота» можна на посиланні : https://is.gd/KT7RoW) та право на отримання ваучера на навчання для здобутття нового фаху чи підвищення кваліфікації.

Також, для військовослужбовців, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та другого з подружжя за окремою  соціальною програмою  є можливість отримати гранти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j

Послуги всім громадянам надаються Державною службою зайнятості безкоштовно.

За більш детальною інформацією звертайтеся за консультаціями до фахівців Бородянського відділу Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості.
Наша тимчасова адреса: 07801, Україна, Київська область, Бучанський район, смт Бородянка, площа Київська, буд. 3, 1 поверх гуртожитку №1 ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей».
Телефон Гарячої лінії та надання довідок: 099 284 74 10

Читати також