Бородянська селищна рада успішно продовжує прозорі аукціони та наповнення місцевого бюджету

by Redaktor
Img 5566

Бородянською селищною радою було успішно проведено аукціон з оренди комунального майна, а саме: аукціон з оренди адміністративної будівлі, загальною площею 80.7 кв.м., за адресою: вул.Шевченка, буд.№118-А, с.Пилиповичі, Бучанського району Київської області.

Проведення аукціону було заплановане на 6 травня 2024 року в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі», на підставі рішення Бородянської селищної ради №3968-48-VIII від 27.02.2024 року «Про включення до Переліку першого типу майна, що може бути передане в оренду на умовах аукціону нежитлової будівлі по вул.Шевченка, буд.№118-А в селі Пилиповичі Бучанського району Київської області».

За результатами проведеного аукціону, 13 травня 2024 року між Бородянською селищною радою та переможцем аукціону підписано договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.

Об’єкт комунального майна, який не використовувався близько трьох років нарешті буде використовуватися ефективно, задовольняючи потреби мешканців с.Пилиповичі у наданні послуг поштового зв’язку, крім цього з’являться нові надходження до місцевого бюджету (орендна плата).

Переможець аукціону: АТ «УКРПОШТА»

Посилання на аукціон:

https://auction.e-tender.ua/aukciony/LLE001-UA-20240422-00567

Читати також