Бородянська дитяча школа мистецтв називатиметься на честь українського документаліста та фотографа Макса Левіна

by Redaktor
Снимок экрана 2024 02 09 в 16.10.12

За рішенням Бородянської селищної ради місцева дитяча школа мистецтв змінює свою назву. Відтепер це – Бородянська дитяча школа мистецтв імені Макса Левіна. Статут школи в новій редакції вже включає оновлені положення та відображає її нову назву.

«Завдяки відео та фотографіям Макса Левіна про звірства, які вчинили російські окупанти у Бородянці дізнався весь світ. Всі побачили ті жахливі руйнування, які залишили у нашому селищі вороги. Тому коли до нас звернулася мати дружини загиблого фотографа із проханням увіковічнити ім’я Макса Левіна, ми погодилися і вирішили назвати на його честь нашу школу мистецтв. Ми обов’язково відкриємо у школі клас художньої фотографії, щоб діти змогли опановувати це мистецтво», – зазначила в. о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Фотодокументаліст Максим Левін загинув 13 березня 2022 року у селі Мощун. До Бородянки приїжджав, щоб евакуювати родичів, серед яких була маленька дитина. Потім повернувся і зробив легендарні фото та відео палаючих після авіаударів багатоповерхівок на вулиці Центральній. Після публікації того ж дня ці фото і відео облетіли весь світ і були опубліковані у провідних світових виданнях.

Читати також