Бородянська дівоча команда здобула перемогу у фіналі обласних змагань «Пліч-о-пліч» з волейболу

by Redaktor
Снимок экрана 2024 05 20 в 14.31.15

17 травня 2024 року у селі Хотів Обухівського району відбулися фінальні обласні змагання з волейболу Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч”. За право представляти область змагалися 7 команд з найсильніших волейболісток Київщини.

Перемогу здобула команда дівчат з Бородянки, а саме Литовсько-Український ліцей № 1, у напруженому фінальному матчі дівчата здолали команду з Білої Церкви з рахунком 2-0, у півфіналі вони перемогли команду Бориспільського району з рахунком 2-0, а в 1/4 фіналу – команду Броварського району з рахунком 2-0.

Склад команди-переможниці: Дарія Килимниченко (капітан), Ольга Тимошенко, Дар’я Довганюк, Софія Осіпова, Дар’я Коляденко, Дар’я Кирпель, Анастасія Вдовенко, Анна Братушко, Вікторія Кошарна, Маргарита Скуратівська, Тамара Ващук.

Тренерський штаб Бородянської команди: Павло Соловей, Андрій Бондар, Михайло Юрченко, Ірина Даниленко.

«Вітаємо наших юних спортсменок з цією блискучою перемогою. Вони гідно представили Бородянську громаду та Бучанський район на обласному рівні, їхній успіх – це результат наполегливих тренувань, командного духу та волі. Бажаємо їм нових звершень та яскравих перемог на всеукраїнському етапі змагань. Також дякую за організацію, підтримку та сприянню проведенню заходу КОВА, начальнику Київської ОВА Руслану Кравченку, титулованій українській борчині, амбасадору від Київщини на змаганнях Аліні Акобія-Грушині, за підготовку до змагань тренерському складу Бородянської громади, начальнику відділу молоді та спорту Бородянської селищної ради Тарасу Домбровському, директору Бородянської ДЮСШ Володимиру Шомi, та всім, хто вірив у нашу команду та підтримував її», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також