БОРОДЯНКАТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

by Redaktor
16526

Вже другий рік КП БСР «БОРОДЯНКАТЕПЛОПОСТАЧАННЯ» працює у надскладних умовах воєнного часу. Але жодні труднощі не спиняють нас від виконання найголовнішого завдання – забезпечувати Бородянську ОТГ безперебійним водопостачанням та водовідведенням.

Постійні загрози відключення електроенергії, пошкодження наших об’єктів в результаті ворожих  обстрілів, збитковий тариф – це далеко не весь перелік проблем, з якими нам довелось зіткнутись. Але ми продовжуємо працювати, усувати аварії, убезпечувати наші об’єкти та устатковувати їх автономними джерелами живлення,   будувати плани модернізації та оновлення.

Ми продовжуємо оновлювати парк техніки, необхідної для виконання ремонтних робіт. Важливу роль в цьому відіграє допомога міжнародних партнерів. Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав  нам у якості гуманітарної допомоги 2 потужних екскаватори, сучасний автокран, спеціалізований автомобіль для перевезення питної води. Від ООО «Oxfam» ми отримали асенізаційну машину та каналопромивний автомобіль, який дуже важливий для функціонування каналізаційних мереж.

Що стосується тарифу для водоканалу то він збитковий майже на 50 %.

Тариф затвердили ще у грудні 2021 року й відтоді не змінювали. Водночас зросли ціни на основні складові, які формують тариф: електроенергія, паливо, реагенти та зарплата. Через це витрати підприємства перевищують дохід. Також водоканал не може самостійно покривати витрати на електроенергію.

На жаль заборгованість населення за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення складає більш як 3 млн. грн. У зв’язку з невчасною оплатою споживачами за послуги  у Підприємства накопичуються борги за використану у виробництві електричну енергію, що в подальшому може призвести до подачі води за графіком.

Якщо в силу певних обставин Споживач не має можливості повністю сплатити весь борг, для врегулювання питання заборгованості, необхідно невідкладно звернутися до абонентського відділу та укласти договір про реструктуризацію заборгованості, згідно з яким буде проводитися щомісячне рівномірне погашення заборгованості та своєчасна сплата поточних платежів за поточні нарахування.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №1405 від 29 грудня 2023 року, Уряд України скасував запроваджену на початку повномасштабної агресії заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їхньої несплати або неповної оплати, а також заборону на нарахування та стягнення штрафів та пені, інфляційних втрат. На підставі цієї Постанови усіх боржників підприємства буде подано до суду для стягнення заборгованості в примусовому порядку.

КП БСР «БОРОДЯНКАТЕПЛОПОСТАЧАННЯ»,   просить споживачів бути відповідальними, вчасно проводити оплату за спожиті послуги та не допускати накопичення боргу.

Незважаючи на всі складнощі воєнного стану, ми послідовно і системно займаємось впровадженням нових технологічних рішень для безперебійного надання комунальних послуг та для покращення якості питної води.

Читати також