Бородянка підписала Меморандум про партнерство та співробітництво з Канадсько-Українською Торговою Асоціацією

by Redaktor
Снимок экрана 2024 03 26 в 12.14.14

У місті Київ на заході Канадсько-Української Торгової Палати за підтримки Посольства Канади в Україні присвяченому модернізації CUFTA та розвитку стратегічного партнерства між Україною та Канадою, Бородянська селищна рада Київської області в особі в.о. Бородянського селищного голови Ірини Захарченко та Канадсько-Українська Торгова Асоціація підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. Метою Меморандуму є встановлення взаємовигідних відносин між сторонами та потенційними інвесторами і партнерами, вивчення канадського досвіду Бородянською селищною радою, сприяння розвитку Канадсько-Української Торгової Асоціації (CUCC).

CUCC – це бізнес-асоціація, керована членами, яка має повноваження сприяти торгівлі та інвестиційним можливостям серед членів у Канаді та Україні, а також розвивати співпрацю між канадськими та українськими державними та приватними зацікавленими сторонами. 

«Основними напрямками співпраці в рамках Меморандуму є організація в Канаді коротких семінарів/вебінарів на теми, що цікавлять Бородянську селищну раду, організація в Канаді спеціалізованих бізнес-форумів, які поєднуватимуть інтереси України та Канади. Ми домовилися регулярно обмінюватися інформацією, надавати сприяння у налагодженні контактів та участі Бородянської селищної ради у канадсько-українських заходах, розголошувати інформацію про підписання Меморандуму на своїх веб-сайтах та у соціальних мережах. На заході також мала змогу познайомитись з пані послом Канади в Україні – Наталкою Цмоць, проговорили питання залучення Канадської підтримки в громаду та запросили пані посла відвідати Бородянку», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко

Читати також