Бородянську територіальну громаду відвідав Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон

by hostwx

15 лютого Бородянську територіальну громаду відвідав Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон. У Бородянці високого гостя зустрічали в.о. голови Київської обласної військової адміністрації Дмитро Назаренко, заступник Бородянського селищного голови Костянтин Мороз, селищні депутати Наталія Новікова та Володимир Віннічук. Темою розмови була широкомасштабна агресія російської федерації, що розпочалась у лютому 2022 року, зокрема, з жорстокого бомбардування мирних міст і містечок Київщини.

Костянтин Мороз розлого розповів пану Прем’єр-міністру про наступ військ рф та мужній спротив їм сил територіальної оборони, про знищені окупантами багатоповерхові будинки та приватний житловий сектор Бородянщини, про громадянський подвиг українців. Він подякував дружній Швеції та всім європейським країнам за ефективну широку підтримку України, за надання різної військової та гуманітарної допомоги. Зокрема, щодо отриманих Бородянською тергромадою від Уряду Швеції модульних будинків обігріву та облаштування до них.

В середмісті Бородянці на площі імені Тараса Шевченка Ульф Крістерссон зустрівся з представниками бригади терооборони, що повідали почесному гостю про перші бої з російськими військами в передмісті Києва та подарували на згадку ікону, намальовану на ящику з-під набоїв. Цього дня делегацією також оглянуто в Бородянці знамениті графіті Бенксі.

   

Читати також