Бородянську територіальну громаду відвідала делегація слухачів Інституту підвищення кваліфікації Київського державного університету ім. Тараса Шевченка

by hostwx

Цього тижня Бородянську територіальну громаду відвідала делегація слухачів Інституту підвищення кваліфікації Київського державного університету ім. Тараса Шевченка на чолі з його проректоркою з науково-педагогічної роботи Інною Степанець. Серед гостей були як фахівці районних державних адміністрацій, так і працівники органів місцевого самоврядування з різних областей України.

У Бородянці їх зустрів заступник селищного голови Костянтин Мороз та селищний депутат Павло Остапченко. Темою спілкування стало відновлення Бородянської тергромади від наслідків жахливих руйнувань, спричинених російськими окупантами. Мова йшла, зокрема, щодо алгоритму дій з ряду соціально гострих питань, таких як відбудова критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, енерго- та газопостачання), приділення уваги незахищеним категоріям громадян, насамперед – родинам із дітьми, спорудження модульного житла для тимчасового проживання громадян, що втратили свої квартири та будинки, поновлення надання важливих адміністративних і соціальних послуг.

У ході зустрічі також попередньо обговорено укладення Меморандуму про співпрацю стосовно проходження студентами різних факультетів практики в підрозділах та організаціях Бородянської селищної ради.

  

Читати також