Бородянську тергромаду відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Суверенного Ордену Госпітальєрів Св. Іоанна Єрусалимського, Родосу, Мальти (Мальтійський Орден) пан Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне

by hostwx

28 серпня Надзвичайний та Повноважний Посол Суверенного Ордену Госпітальєрів Св. Іоанна Єрусалимського, Родосу, Мальти (Мальтійський Орден) пан Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне відвідав Бородянську тергромаду, де зустрівся зі селищним головою Олександром Сахаруком, начальником управління з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Київської обласної ради Олексієм Головіним та директоркою психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Мариною Ганіцькою. Суверенний Військовий Орден Госпітальєрів надає закладу постійну, вкрай необхідну благодійну допомогу. Так, цьогоріч інтернат отримав від Ордену потужні пральну та сушильну машини і оргтехніку на суму більше ніж 670 тис. грн.

В ході зустрічі присутні оглянули приміщення та територію інтернату, обговорили нагальні потреби та існуючу проблематику його життєдіяльності, питання відновлення ментального здоров’я постраждалих від війни.

Пан Посол також зазначив, що відбудова інтернату завдяки ентузіазму та наполегливості його керівництва в особі Марини Ганіцької має бути яскравим прикладом активної громадянської позиції та патріотизму для інших. Олександр Сахарук розповів шановному гостю, як у важких умовах повномасштабної війни, що триває, відбувається відродження всієї Бородянської тергромади та підкреслив вагомість міжнародної підтримки у боротьбі України з російським агресором та у відродженні наших зруйнованих сіл і міст. На згадку пану Антоніо Ґаззанті Пульєзеді Котроне селищним головою подаровано книгу місцевого історика та краєзнавця Валентина Мойсеєнка про початок повномасштабного вторгнення військ рф в Україну і на Бородянщину.

Читати також