Бородянську тергромаду відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмед Гульдере

by hostwx

15 листопада Бородянську тергромаду відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмед Гульдере. В рамках візиту він зустрівся з в.о. селищного голови Георгієм Єрком, відвідавши дитячий садок «Казка» у Бородянці. Тут завдяки підтримки Туреччини облаштовано укриття, де діти з вихователями перебуватимуть у випадку повітряної тривоги, також заклад отримав у подарунок меблі, кухонне приладдя, постіль та інше.

Разом із шановним паном Послом у дитсадку побували заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко, Координатор програм Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА) в Україні Джунейт Есмер,  заступник селищного голови Костянтин Мороз, начальниця відділу освіти Бородянської селищної ради Тетяна Кравчук. Як зазначив Пан Посол, Туреччина і надалі допомагатиме Україні в гуманітарній та інших сферах: «Ми віримо в блискуче майбутнє Туреччини, ми віримо в блискуче майбутнє України, ми віримо в блискуче майбутнє турецько-української дружби!». У відповідь Жанна Осипенко подякувала йому особисто і в його особі народу Туреччини за допомогу, яку цінує народ України, та висловила сподівання на подальшу співпрацю в різних галузях і проєктах.

Вихованці дитсадка представили увазі шановних гостей музикально-поетичну композицію та подарували на згадку про Бородянку обереги – «янголів-охоронців», зроблених власноруч.

Читати також