Бородянську тергромаду відвідали заступник міністра закордонних справ Литовської Республіки Мантас Адомєнас  та  Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас

by hostwx

17 лютого Бородянську тергромаду відвідали представники Литовської Республіки – заступник міністра закордонних справ Мантас Адомєнас  та  Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас. На теренах Бородянського ліцею відбулась робоча зустріч за участі заступниці міністра освіти Віри Рогової, заступниці голови КОВА Жанни Осипенко, заступника голови Бучанської РВА Євгена Рибалка, заступника Бородянського селишного голови Костянтина Мороза та начальниці відділу освіти Наталії Новікової.

Урядом Литви в Бородянці реалізується проєкт реконструкції ліцею (колишня школа №   1, директор – Інна Романюк),     який із перших днів повномасштабного вторгнення військ рф зазнав значних руйнувань від обстрілів російською технікою. Костянтин Мороз подякував Литовській Республіці за різнобічну підтримку України, зокрема, в гуманітарній сфері. Мантас Адомєнас на зустрічі зазначив, що школярі України повинні мати для навчання найсучаснішу матеріально-технічну базу. Начальниця відділу освіти Наталія Новікова поінформувала членів делегації про хід робіт та плани щодо майбутнього вдосконалення навчального процесу як у цьому, так й в інших закладах освіти Бородянщини.  Гості оглянули будівлю ліцею, а також новий модуль у містечку для тимчасового проживання ВПО, наданий Литовською Республікою.

 

Читати також