Бородянську тергромаду відвідали президент Чеської Республіки Петр Павел та президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова

by hostwx

28 квітня Бородянську тергромаду відвідали президент Чеської Республіки Петр Павел та президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова. У Бородянці разом із головою Київської обласної військової адміністрації Русланом Кравченком, його першим заступником Дмитром Назаренком, головою Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данилом Мавляновим та в.о. Бородянського селищного голови Георгієм Єрком високоповажні гості оглянули зруйновані знищені російською авіацією багатоповерхові будинки. Розповідаючи про перші часи повномасштабного вторгнення російських військ на Київщину, Руслан Кравченко підкреслив, що в Бородянці, яка зазнала таких жахливих руйнувань цивільної інфраструктури, не було жодного військового об’єкту,  та подякував за всебічну підтримку України, гуманітарну та військову, за прихисток для українців.

Президент Чехії Петр Павел цього дня написав у своєму Твіттері: “Із Зузаною Чапутовою ми обидва усвідомлюємо цінність свободи і справедливості. Важко бачити на власні очі, що українці платять за це найвищу ціну. Кров’ю і життями своїх громадян. У боротьбі з агресором вони захищають те, що у нас є спільне. Ось чому ми підтримуватимемо їх”.

 

Читати також