Бородянську тергромаду відвідала делегація Комітету з політики і безпеки Європейського союзу (PSC)

by hostwx

30 березня Бородянську тергромаду відвідала делегація на чолі з головою Комітету з політики і безпеки Європейського союзу (PSC) пані Дельфін Пронк. У Бородянці їх зустрічали голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов та в.о. селищного голови Георгій Єрко. В тривалому спілкуванні Георгій Єрко розповів іноземним гостям про трагічні та героїчні події, що відбувались рік тому з початком повномасштабного вторгнення військ російської федерації в Україну. Він підкреслив відвагу та мужність бородянців, які захищали свою громаду від російських окупантів, описав хронологію подій та як російські літаки, гелікоптери і танки знищували бомбардуванням та обстрілами приватні та багатоповерхові будинки, дитсадки, школи та адмінбудівлі в селищі та селах.

Делегацією у ході відвідування Бородянки також оглянуто малюнки знаменитого вуличного художника Бенксі та розстріляний російським літаком монумент Великого Кобзаря.

Наприкінці зустрічі представники делегації подякували Георгію Єрку за змістовну зустріч, зазначили, що всі вони свідчитимуть у своїх країнах про побачене в Україні, чиї героїчні воїни ЗСУ та звичайні мирні громадяни вже більше року захищають від російських окупантів не тільки незалежність своєї держави, а й всю Європу.

Читати також