Бородянську тергромаду відвідала четверта президентка Хорватії пані Колінда Грабар-Китарович

by hostwx

2 серпня Бородянську тергромаду відвідала четверта президентка Хорватії пані Колінда Грабар-Китарович. Спільно з міністеркою Міністерства у справах ветеранів Юлією Лапутіною шановна гостя побувала на будівництві нового Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення. Їх зустрів селищний голова Олександр Сахарук спільно з Людмилою Бойко.

В рамках візиту відбулось обговорення потужних можливостей з реабілітації ветеранів не тільки Бородянщини, а й інших регіонів України, які надаватиме майбутній центр, на будівництво якого Президентом України Володимиром Зеленським передано Премію Свободи, отриману від Уряду США. Гості оглянули приміщення укриття, зведені поверхи  будівлі та обговорили запроєктовані локації. Крім цього, Юлія Лапутіна та  Колінда Грабар-Китарович зустрілись із працівниками Центру, волонтерами, родинами військовослужбовців,  які сьогодні допомагають працювати в громаді за принципом “рівний-рівному”, які розповіли про важкі часи російської агресії і окупації, про свій досвід надання психологічної допомоги ветеранам, співпраці з родинами захисників та родин, які втратили своїх найрідніших на захисті держави. Олександр Сахарук зазначив, що Бородянська громада вдячна європейським партнерам за підтримку та допомогу, яку отримує протягом повномасштабного вторгнення рф в Україну, та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Зустріч у Бородянці завершилась відвідуванням музейного простору «Бородянка. 33 дні окупації і спротиву», що відкрився нещодавно в Палаці культури імені Тараса Шевченка.

Читати також