Бородянська тергромада отримала ”швидку допомогу” в подарунок від польських аграріїв

by hostwx

26 липня селищний голова Олександр Сахарук спільно з директором КНП БСР ”Центр первинної медико-санітарної допомоги” Миколою Бовсуновським зустріли делегацію польських аграріїв,    очолювану головою правління Agro Business Trade Sp. z o.o. Мартином Петрашеком.   За кошти цієї компанії було придбано та, за значного сприяння президента Української корпорації «Укрзеленбуд» Володимира Червоного,  цього дня передано Бородянській тергромаді автомобіль  ”швидкої допомоги”, який заступить на чергування і посилить надання термінової допомоги жителям сіл Бородянщини. В організації надання цього автомобіля громаді не менш важливою є роль юних українських волонтерів Дарини та Владислава Червоних.

Олександр Сахарук подякував шановним польським гостям за таку вагому гуманітарну підтримку та підкреслив, що Республіка Польща з першого дня повномасштабного втогнення рф в Україну надала допомогу та захист багатьом жителям нашої громади і всієї країни. Бородянці мають тільки позитивні враження та спогади від перебування в дружній Польщі, від гуманізму, доброти та людяності поляків.

У ході зустрічі Олександр Сахарук розповів польській делегації як Бородянщина пережила часи російської окупації навесні 2022 року, як натепер відбудовується, гості також оглянули в Палаці культури експозицію музейного простору, яку представила директорка музею Тамара Шеховцова.

   

 

Читати також