Бородянська тергромада має потужних партнерів для відновлення та розвитку

by hostwx

Міжнародна співпраця та представництво є неабияк важливою складовою не лише для допомоги громадам, які постраждали внаслідок військових дій рашистів, а і взагалі для розбудови інфраструктури та кластерів освіти, культури, медицини різних рівнів.

Так, Бородянська тергромада має потужних партнерів для відновлення та розвитку завдяки співпраці з МГО “Рада з екологічної безпеки” та ГО «Український Альянс» , які здійснюють представництво від міжнародних благодійників. 16 грудня в.о. селищного голови Георгій Єрко зустрівся зі заступником голови та Секретарем Ради з екологичної безпеки Валерієм Цибухом та Едуардом Рябим, керівником “Українського Альянсу” Володимиром Юрченком, відбулась також передача чергової гуманітарної допомоги медичного призначення для Бородянської ЦРЛ. На зустрічі мова йшла про допомогу Бородянській громаді в галузі охорони здоров’я та інших критично важливих напрямках. Як зазначила обласна депутатка Галина Єрко, ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Натепер громадою отримано станцію гемодіалізу, що значно підсилить та осучаснить спектр послуг, які надає Бородянська ЦРЛ, як додатковий напрямок розвитку медицини ІІ рівня.

Цього ж дня відбулась зустріч із директором КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігорем Чебишев, під час якої ним озвучено ряд глобальних проблем, що потребують вирішення для покращення надання медичних послуг громадянам у часи війни. Серед них – відновлення роботи окремої свердловини з постачання води (водонапірної башти).

 

Читати також