13
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/diakuiemo-300x134.jpg)
Бородянка з новим авто від Water4Ukraine
Чим можемо бути корисні населеним пунктам, що пережили окупацію? Пам’ятати про їх жертви та допомагати відновлювати інфраструктуру й повноцінне життя у цих містах і селах.
Мікроавтобус наповнений технічною допомогою від німецьких колег вирушив із Львівводоканал до Бородянська селищна об’єднана територіальна громада. Передача транспортних засобів та гуманітарної допомоги була б не можлива без сприяння NGO LEF, які беруть на себе оформлення документів.
Тільки щасливих доріг до задоволених споживачів зичимо нашим колегам із Бородянського водоканалу!
Матеріал ФБ Львівводоканалу
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/diakuiemo-300x134.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344856116_3321038791476250_7484319324929703930_n-300x251.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344753247_772235024608226_5115310208795994601_n-300x300.jpg)