Бородянська громада: зворушлива історія про добро і гуманізм

by hostwx

Історія цієї зворушливої зустрічі в Бородянській тергромаді, розпочалась у квітні 2022 року. Після деокупації Київщини фотограф Дмитро Бородин робив знімки і деякі з його робіт  потрапили на фотовиставку в Німеччині «Моє ім’я – Україна». З усіх знімків фото бабусі, що отримувала гуманітарну допомогу, вразила Анет і Стефана Флейд, співорганізаторів виставки. Організаторами її також були представниці Громадської ради при Бучанській РВА – Ірина Король і Оксана Попова. До них і звернулось подружжя Флейд, виявивши бажання знайти бабусю з фото, аби зігріти її своєю увагою і добром та передати приємні подарунки.

Пошуки героїні знімку через соціальні мережі та місцеву владу Київщини тривали більше 3 місяців, це зробити було складно, оскільки, крім фото, не було жодних відомостей. Врешті-решт до пошуків підключилась заступниця голови Громадської ради при БРВА Ольга Квасова, якій допоміг начальник юридичного відділу Бородянської селищної ради Сергій Демченко. І вдалося з’ясувати, що на фото – Ольга Сергіївна Давидова, що проживає в селі Качали. Як розповіла староста Качалівського округу Валентина Пилипенко, вона завжди була сумлінною працівницею, активною та небайдужою.

4 січня в Бородянці заступник селищного голови Костянтин Мороз зустрівся з Ольгою Квасовою та Оксаною Поповою, які привезли посилку з Німеччини та власні подарунки для героїні фото. Зворушливою та теплою була їхня зустріч у Качалах із бабусею Олею, як її з любов’ю називають 2 родини бородянців, що ховались у її хаті від російських окупантів під час окупації. Читаючи листа від Анет і Стефана Флейд, приміряючи теплу хустку та розбираючи подарунки, Ольга Сергіївна не стримувала сліз радості та вдячності своїм новим друзям за добро та приязнь, за співчуття та розуміння. Автори фото: Ірина Тюпа-Гришина (смт Бородянка) та Оксана Попова (м. Ірпінь).

 

Читати також