Бородянська громада вшанувала пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

by hostwx

26 квітня громада Бородянщини згадувала трагічні та сумні події, що відбувались 37 років тому. В Бородянці та старостинських округах вшановували пам’ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, усіх названих і неназваних героїв різних професій, які ціною власного життя та здоров’я захистили Європу й світ від атомного полум’я.

Творчим колективом Палацу культури імені Тараса Шевченка спільно з театральною студією Поліни Лучко було представлено з нагоди цього дня тематичну композицію «Чорнобильські крила», в якій мовою музики, пластики і поезії передано трагізм тих подій та їхній вплив на життя українців. Звертаючись до присутніх в.о. селищного голови Георгій Єрко згадав, як Бородянщина гостинно і дружньо приймала переселенців із зони відчуження, як люди були впевнені, що приїхали на декілька днів, а оселились у наших селах назавжди.

Хвилиною мовчання Бородянська громада вшанувала всіх жертв Чорнобильської катастрофи, живі квіти пам’яті лягли до Стели мужності в Бородянці, Новому Заліссі та Новому Корогоді.

        

Читати також