Бородянська громада відзначила 385-річчя села Дружня

by hostwx

24 липня Бородянська громада на чолі зі селищним головою Олександром Сахаруком привітала зі 385-річчям жителів села Дружня. На святі села були присутні народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, секретар ради Георгій Єрко, обласний депутат Галина Єрко, керівники старостинських округів та депутати Бородянської селищної ради,  представники ЗМІ.

Вітаючи дружнянців та їхнього багаторічного очільника Анатолія Федоренка, селищний голова Олександр Сахарук побажав, аби і надалі так потужно і ефективно їм вдавалось утілювати в життя всі проєкти та мрії, завдяки дружній взаємодії злагодженої команди старостинського та депутатського корпусу.

Під час урочистої частини почесні відзнаки від керівництва отримали найбільш активні та креативні представники села, серед яких – колектив аматорського народного ансамблю «Любисток», директор дитсадка «Струмочок» Вікторія Бурмістрова, громадська активістка Віра Якимчук, підприємець Ігор Лазаренко та інші. В концертній частині юні та досвідчені виконавці порадували земляків різноманітними виступами – віршами, гуморесками, соло на гітарі, танцями та народним співом.

 

Читати також