Бородянку відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

by hostwx
18 листопада Бородянку відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Високу духовну особу в тергромаді зустріли заступник селищного голови Костянтин Мороз, депутати Павло Остапченко та Олександр Михайлюк, голова ГО ”Світлий” Світлана Легка. Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви завітав до модульного містечка, де поспілкувався з його мешканцями та передав їм побутову техніку (обігрівачі, пральні машинки, холодильники) та продукти.
Цей благодійний проєкт було втілено за сприяння Міжнародної православної благодійної організації (International Orthodox Christian Charities) США.
Наприкінці візиту до Бородянки Митрополит Епіфаній помолився біля Меморіалу Героїв України за спокій душ усіх полеглих оборонців нашої держави та невинно убієнних мирних жителів. До молитви доєднався настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Дмитро (Кошка). Депутат Павло Остапченко розповів Предстоятелю історію спорудження Меморіалу, його знищення навесні 2022 року російськими окупантами та відновлення завдяки спільним діям депутатського корпусу і меценатів.

Читати також