Бородянку відвідали голова комітету культури Сейму Литовської Республіки Вітаутас Юозапайтіс та радник Посольства Литовської Республіки в Україні Маріюс Дунда

by hostwx

30 червня голова комітету культури Сейму Литовської Республіки Вітаутас Юозапайтіс та радник Посольства Литовської Республіки в Україні Маріюс Дунда зустрілись у Бородянці зі селищним головою Олександром Сахаруком. Спільно вони були присутні на випускному вечорі Бородянського ліцею № 1, по завершенню урочистостей його директорка Інна Романюк провела гостей на територію освітнього закладу, де озвучила стан відбудови та перспективні плани щодо цього. Натепер тут завершується спорудження сучасного бомбосховища і тривають інші поточні будівельні роботи.

Олександр Сахарук щиро подякував гостям тергромади за потужну підтримку, яку Бородянщина та Україна має від Литовської Республіки у гуманітарній та військовій сфері. Під час зустрічі також обговорено впровадження інших важливих проєктів, зокрема, в сфері соціально-психологічної реабілітації громадян.

 

Читати також