13
З метою надання методичних консультацій та практичної допомоги бібліотекам та відділам культури територіальних громад Київщини, 2 листопада 2022 року відбувся верифікований візит директорки Департаменту культури та туризму Київської обласної військової адміністрації Анни Куценко спільно з директоркою Київської обласної бібліотеки для дітей Галиною Єрко до Бородянки.
Київська обласна бібліотека для дітей за підтримки Департамент культури та туризму КОДА проводить активну роботу з психологічної реабілітації внутрішньо переміщених осіб, у тому числі, які проживають у модульному містечку для ВПО.
Для маленьких мешканців містечка було проведено сеанс бібліотерапії, майстер класи та лялькотерапія.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312406504_501430708690575_4301814513266015588_n-229x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312581766_501430675357245_4727046843583774335_n-300x225.jpg)