Апаратна нарада

by hostwx

25 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі в.о. старост сіл та керівників структурних підрозділів Бородянської селищної ОТГ. Розпочинаючи засідання, очільник громади зупинився на відзначенні загальнодержавних свят та підкреслив, що натепер чільну увагу буде приділено початку навчального року в дитсадках та школах.

З цього питання на нараді також виступила т.в.о. начальника відділу освіти Оксана Борздуха, повідомивши, що протягом тижня перевірено стан готовності закладів освіти до 1 вересня, тут суттєво оновлено освітній простір у кабінетах, триває закупівля медзасобів, підготовлено інструкцію для вчителів, батьків та учнів щодо навчання в умовах карантинних обмежень. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла щодо святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України, зазначивши, що четвертий етнофестиваль «Дерево роду» цього річ буде проведено в онлайн-режимі. Завідувач сектором з питань соціального захисту населення Наталія Шапаренко поінформувала про об’їзд старостинських округів і налагодження технічного та програмного забезпечення надання послуг на місцях. 

На нараді також обговорено питання благоустрою та вуличного освітлення сіл, підвезення, харчування та оздоровлення дітей. За цей період загалом оздоровлено 43 дитини пільгових категорій.  

Читати також