Апаратна нарада

by hostwx

10 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, керівників комунальних підприємств, організацій та установ. Відкриваючи нараду, він подякував працівникам комунальних організацій та всім дотичним за сумлінну роботу з чищення доріг у населених пунктах громади, а також зупинився на декількох організаційних питаннях проведення пленарних засідань сесії та виконкому.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла на засіданні щодо початку ІІ семестру навчання у школах та ліцеї, щодо проходження педагогічними працівниками атестації та роз’яснила ситуацію з харчуванням дітей: договір із діючим надавачем цих послуг натепер пролонговано. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев спільно з начальницею фінансового управління Оленою Григораш озвучили проблематику життєдіяльності медичної галузі в умовах відсутності затвердженого сесією бюджету-2022 Бородянської селищної ради. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський закликав усіх бажаючих отримати бустерну (третю) вакцинацію від коронавірусу, враховуючи, що має минути 6-9 місяців від дати другого щеплення. Начальник відділу по роботі з персоналом Олена Блащук поінформувала, що термін обов’язкової вакцинації працівників органів місцевого самоврядування продовжено до 31 січня, та запропонувала ознайомитись із проєктом Закону про службу в органах місцевого самоврядування, який містить ряд важливих змін.

Цього дня також обговорено надання послуг із теплопостачання, здорожчання енергоносіїв та їхнє раціональне використання в бюджетній сфері, надання послуг соціальними працівниками. На апаратній нараді виступила начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська, узагальнивши інформацію щодо заходів до новорічних та різдвяних свят у громаді, підкресливши активну роботу в ці дні Краєзнавчого музею Бородянщини, та відзначивши за підсумками 2021 року окремо аматорський колектив Дмитрівського сільського клубу «Веселі молодички» під керівництвом Нелі Вінцик. Так, у жовтні 2021 р. «Веселі молодички» взяли участь у дистанційному двотуровому фестивалі “Козацькому роду нема переводу”, де за презентацію української народної пісні «Чи ти чув миленький?» у номінації «музично-етнографічний напрямок» отримали найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю; у листопаді 2021 року у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Зірки моєї Батьківщини» (дистанційний) вибороли перемогу, отримавши дипломи І ступеню; у грудні – І місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Талант-Ти» з автентичною піснею «Ой, чиї то воли?».

Підсумовуючи виступи та обговорення, селищний голова Олександр Сахарук надав ряд доручень з нагальних питань життєдіяльності громади та зупинився на питанні завершення загальнодержавної реформи децентралізації, в рамках якої Верховною Радою буде внесено зміни у Конституцію України в частині адміністративно-територіального устрою та інш.

Читати також