Апаратна нарада

by hostwx

22 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради. Чільними питаннями стало обговорення роботи установ та організацій в умовах обмежень «червоної зони» карантину, проблематики надання послуг комунальними установами громади, загальнодержавної ситуації зі здорожчанням енергоносіїв, наданням вчасних і якісних послуг ДТЕК «Київські регіональні електромережі».

Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив на нараді, що стаціонарне відділення працює понаднормово, вільних ліжок немає, оскільки послуги надаються пацієнтам декількох громад. Водночас НСЗУ дотепер остаточно не затверджено проєкти вимог до ліцензування на 2022 рік, тоді як ті, що оприлюднено для обговорення,  містять перебільшені норми для районних лікарень як у частині матеріально-технічного, так і частині кадрового забезпечення.

Директор КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Микола Бовсуновський закликав правоохоронні органи до контролю за хворими на коронавірус, які мають лікуватися вдома, а натомість здійснюють підприємницьку та іншу діяльність. Ним також поінформовано, що наразі вакциновано більше 59 % громадян, по селах триває робота виїзних бригад медиків, які здійснюють щеплення.

На засіданні начальниця фінансового управління Олена Григораш зупинилась на питанні завершення формування проєкту бюджету Бородянської тергромади на 2022 рік. Підсумовуючи її виступ, селищний голова Олександр Сахарук підкреслив, що у пріоритеті мають бути захищені статті видатків, медицина, освіта тощо.

Читати також