Апаратна нарада

by hostwx

25 жовтня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, організацій та установ громади. Зважаючи на загальнодержавну ситуацію зі захворюваністю на коронавірус, найбільшу увагу очільником громади приділено обговоренню вакцинації від COVID-19 в Бородянській ОТГ, загальної епідситуації, діяльності різних галузей в поточних умовах.

У виступі на нараді директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев зробив акцент на спростуванні міфів інших громад щодо швидкого відкриття нових власних лікарень і наголосив на належному забезпеченні та вдосконаленні у відповідності до сучасних потреб існуючих медичних закладів. Так незабаром у Бородянській ЦРЛ буде встановлено генератор кисню, що дуже актуально та важливо. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський доповів, що лікарі первинної ланки працюють в посиленому режимі, за добу біля 200 людей отримують вакцину від коронавірусу, за тиждень було 96 викликів фахівців «невідкладної допомоги».

В подальшому на засіданні обговорено роботу закладів освіти, зокрема, в старостинських округах школярі наразі на канікулах, тоді як Бородянський академічний ліцей та Бородянська СЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 працюють у звичному режимі. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська повідомила, що отримано великий обсяг відеоматеріалів на регіональний фестиваль «Дерево роду», який цьогоріч відбувається в онлайн-форматі. Начальник відділу-ЦНАП Світлана През зазначила, що з 1 листопада всі адмінпослуги надаватимуться через відповідну інформаційну систему для контролю якості їх надання.

На нараді також було порушено питання підготовки комунальних підприємств до зимового періоду, надання допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, відкриття Офісу поліцейського офіцера громади, тощо.

Читати також