Апаратна нарада

by hostwx

20 вересня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств громади.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук у виступі зупинилась на питанні вакцинації працівників галузі від COVID-19 та зазначила, що натепер 3 класи були вимушені перейти на дистанційне навчання. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив, що лікарня входить до переліку тих, хто надаватиме допомогу хворим на коронавірус у другу чергу, у закладі завершується підготовка до опалювального сезону та монтаж протипожежної сигналізації. Головний лікар Бородянського Центру ПМСД Микола Бовсуновський поінформував щодо захворюваності на COVID-19 та вакцинації, наголосив, що на невідкладну допомогу навантаження є суттєвим – протягом тижня було 90 викликів. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик доповів щодо підготовки до опалювального сезону в частині заготівлі деревного палива.

На засіданні також виступив директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський з проблеми затримки виплати по безробіттю, він також підкреслив, що протягом тижня працевлаштовано 19 осіб. Виступ директора КЗ БСР «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко стосувався надання різних видів послуг у старостинських округах, зокрема, перукарських та швацьких, надалі вони надаватимуться за  попереднім записом, а загалом натепер фахівці Центру обслуговують 107 осіб. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська констатувала, що за браком коштів щорічний регіональний етнофестиваль «Дерево роду» відбудеться в онлайн-форматі, та запросила всіх на День Новозаліського старостату, який святкуватиметься 25 вересня з 14 год.

На апаратній нараді також обговорено фінансування пільгового перевезення громадян авто- та залізничним транспортом за рахунок місцевого бюджету, подання розпорядниками коштів пропозицій до проєкту бюджету Бородянської ОТГ на 2022 рік, реорганізацію відділу-Центру надання адміністративних послуг та інш.

Читати також