Апаратна нарада

by hostwx

26 липня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Серед чільних питань обговорення було підготовка первинної та вторинної ланки медицини до можливого загострення восени ситуації зі захворюваністю на коронавірус, активізація в громаді інформаційно-роз’яснювальної роботи в старостинських округах щодо вакцинації населення, співпраця з цього питання структур ради.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла про роботи з підготовки до нового навчального року, які тривають у школах та дитсадках, зокрема, завершення протипожежних заходів, ремонт та заміна електромереж, підготовка до опалювального сезону 2021-2022 рр. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив, що протягом тижня зареєстровано 36 осіб, наразі триває співпраця зі Нацгвардією, де є численні вакансії, та іншими роботодавцями. Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк поінформувала, що в перших числах серпня 35 дітей громади з числа незахищених категорій відпочиватимуть у смт Сергіївка Білгород-Дністровського району на Одещині. Начальник відділу по роботі з персоналом Олена Блащук зупинилась у виступі на змінах у законодавстві стосовно запровадження електронних лікарняних.

Селищний голова Олександр Сахарук висловив на нараді подяку начальнику відділу культури, молоді та спорту Наталії Вишинській та всім дотичним організаціям і установам, завдяки кому Бородянська ОТГ була гідно представлена на обласному заході до Дня Хрещення Київської Русі-України. Наталія Вишинська у своєму виступі зазначила, що презентація нашої громади була названа найшляхетнішою серед інших та подякувала структурним підрозділам селищної ради, Центру СПРН, учасникам бойових дій – авторам проєкту «Створи свій власний дивовижний світ», Бородянському краєзнавчому музею та чисельній когорті народних майстрів і майстринь за креативність, активність і співпрацю.

На засіданні також обговорено роботу соціальних структур громади, підготовку бюджетних пропозицій на 2022 рік, питання благоустрою, тощо.

Читати також