Апаратна нарада

by hostwx

20 липня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі в.о. старост сіл, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ. Відкриваючи засідання, він узагальнив результати тижневого об’їзду старостинських округів, підкресливши, що має різні враження як від стану справ на місцях, так і від ставлення керівництва і депутатів до існуючих проблем у селах.

 Очільник громади, зокрема, подякував в.о. старости Дмитрівського округу Роману Вінцику за наполегливість і завзяття, також відмітив активність депутатів та керівництва Пилиповицького й Дружнянського. Він підкреслив, що в умовах карантину було більше можливостей для ремонтних робіт у навчальних закладах громади, тому наразі здійснено майже все намічене. За підсумками об’їзду Олександром Сахаруком надано доручення по встановленню вікон у бібліотеці й ФАПі та дверей у будинку культури в Дмитрівці, навісу дитячого майданчика в Новому Корогоді, по заходах із благоустрою в закладах освіти в Пилиповичах, на території будинку культури в Мирчі та в селі Шибене. Окремо доручено створити комісію за участі обласних депутатів щодо капітальних робіт на водогоні в Новому Заліссі.

На нараді також обговорено підготовку до відзначення Дня незалежності   (формат святкування натепер ще не визначено), контроль за підготовкою до опалювального сезону, призначення на посаду начальника відділу архітектури, підготовку до засідання виконкому, тощо.      

Читати також