Апаратна нарада

by hostwx

25 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі секретаря ради Георгія Єрка, керівників структурних підрозділів виконавчого органу, старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств. Відкриваючи нараду,  він висловив співчуття рідним та близьким колишнього селищного голови Анатолія Олександровича Асеєва, який 12 років поспіль керував радою в Бородянці. Також Олександр Сахарук зупинився на питанні завершення загальнодержавного локдауну та зменшенні захворюваності на коронавірус.

У своєму виступі керуюча справами Олена Блащук акцентувала увагу присутніх на щорічному декларуванні доходів за 2020 рік, яке потрібно здійснити до 31 березня. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила щодо відновлення роботи всіх шкіл та дитсадків громади, нагальним є питання підвезення дітей у нових старостинських округах. Наразі оголошено конкурс на посаду директора Бородянського академічного ліцею, де протягом двох тижнів має завершитися ремонт харчоблоку. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла, що в повному обсязі відновлено гурткову роботу, триває підготовка до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та Свята Масниці в умовах карантинних обмежень. 

На нараді також обговорено роботу Центру соціальних послуг у новому форматі, служби у справах дітей, надання послуг структурними підрозділами та комунальними підприємствами  Бородянської селищної ради. Окремо обговорено питання благоустрою у старостинських округах, зокрема, облаштування вуличного освітлення в Качалах, Галинці та Старій Буді.

Селищний голова Олександр Сахарук на засіданні ініціював майбутню зустріч із аграріями, в тому числі, щодо проведення загальної інвентаризації землі громади, та поінформував присутніх щодо нагородження директора Бородянської центральної лікарні Ігоря Чебишева почесним званням Заслужений лікар України.   

Читати також