Сервіс для юридичних осіб: працюйте з договором на розподіл з ДТЕК Київські регіональні електромережі онлайн

by Redaktor
Сервіс для юридичних клієнтів ДТЕК

ДТЕК Київські регіональні електромережі запустив для юридичних клієнтів новий сервіс – Договір онлайн. Щоб укласти чи змінити договір з розподілу електроенергії, більше не потрібно ходити до центрів обслуговування з документами. Це можна зробити дистанційно на сайті оператора системи розподілу. Все для того, щоб українські підприємці працювали не відволікаючись.

Через Договір онлайн на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі власник бізнесу або представник комунального підприємства може дистанційно укласти, переукласти, внести зміни або розірвати договір з компанією у зручний для нього час. Весь процес можна відслідковувати просто зі свого смартфону: від надання документів до отримання електронної версії готового договору.

«Ми цінуємо та поважаємо час наших клієнтів і постійно працюємо над тим, щоб всі послуги вони могли отримати швидко та дистанційно. Тому запустили для юросіб сервіс Договір онлайн. Тепер клієнт не виходячи зі свого офісу зможе вирішити питання щодо зміни власника приміщення, зміни реквізитів, врегулювати договірні відносини щодо діючих об’єктів тощо. В онлайн-кабінеті відображатимуться всі звернення, а про ключові етапи їх розгляду ми будемо сповіщати додатково. Навіть, щоб підписати документи, не потрібно нічого роздруковувати чи кудись їхати – у нас доступний електронний цифровий підпис», – прокоментував генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Переходьте в сервіс на головній сторінці на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі. Оберіть в анкеті «Юридичний клієнт» – далі ми підкажемо, які документи потрібно завантажити, і повідомимо, якщо знадобляться додаткові дані. Ми будемо спілкуватися безпосередньо в сервісі, вам не потрібно додатково дзвонити, писати чи їхати до наших фахівців.

Читати також