Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

by Maker Content

13 травня під головуванням Дмитра Кошки відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій.

Під час засідання опрацьовано звернення щодо безоплатної передачі зарядної станції для потреб Комунального некомерційного підприємства Бородянської селищної ради «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Також розглянуто питання передачі електричної плити з власності ОЗО «Загальцівський ліцей» у комунальну власність КНП БСР «Бородянська центральна районна лікарня».

Приділено увагу питанням щодо надання дозволу на оприбуткування та постановку на баланс основних засобів і малоцінних необоротних матеріальних активів, отриманих Бородянським академічним ліцеєм, а також безоплатної передачі електричної плитки.

Члени комісії обговорили питання передачі на баланс КО БСР «Благоустрій-Бородянка» вулиць і доріг громади, які наразі не перебувають на балансі підприємства та його утриманні. Також розглянуто службову записку щодо оприбуткування транспортних засобів та передачі їх на баланс комунальної організації.

Крім того, члени комісії розглянули питання прийняття до комунальної власності квартири у селищі Бородянка, яка використовується як «музей-Півника».

За результатами розгляду питань порядку денного напрацьовано відповідні рекомендації для подальшого винесення на розгляд сесії Бородянської селищної ради.

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності - фото 1

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності - фото 2

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності - фото 3

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності - фото 4

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності - фото 5

Читати також