Засідання виконкому

by hostwx

2 вересня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету. У першій частині засідання заслухано ряд звітів комунальних установ Бородянської селищної ради. Так директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик, зокрема, зупинився на підготовці господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської селищної територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року, зазначивши, що зі 27 котелень 22 підготовлено на 80 %, а 5 – на 100 %, наразі триває заготівля дров. Всі 24 об’єкти соціально-культурного призначення підготовлено до зими, як і насосні станції та свердловини. Директор КЗ «Бородянський Центр дитячої та юнацької творчості»  Наталія Двораківська у доповіді підкреслила, що громада пишається викладачами та вихованцями центру, серед яких цього року 7 переможців різних конкурсів всеукраїнського рівня, 14 – переможців та призерів обласного рівня, тоді як керівника гуртка «Учнівське лісництво» Надію Підлісну нагороджено орденом-відзнакою ім. Ф.Трєскіна від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України. Виступ директора КУ «Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради» Ірини Мельниченко містив широкий аналіз роботи за півріччя та зауваження старостам щодо не завжди належного інформування у селах про виїзні прийоми фахівців Центру, які надають перукарські, швацькі та інші послуги незахищеним категоріям громадян.

Крім цього, на засіданні виконкому заслухано звіт начальника служби у справах дітей Тетяни Вишняк, яка наголосила, що за підсумками 9 місяців поточного року серед 69 служб Київщини структурний підрозділ Бородянської ОТГ обіймає 4 місце. Вона ґрунтовно поінформувала присутніх щодо всіх аспектів складної і соціально важливої роботи, яку щодня виконують фахівці – це участь у судових засіданнях щодо позбавлення батьківських прав, проведення комісій з питань захисту прав дитини та профілактичних рейдів, тощо.

На засіданні виконкому також погоджено План культурно-мистецьких і План спортивних заходів на IV квартал, про які доповів головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарас Домбровський. Щодо мережі закладів освіти Бородянської тергромади виступила головний спеціаліст відділу освіти Оксана Шевченко. На 1 вересня 2021 року працює 11 закладів освіти різної форми навчання, в них – 168 класів, де навчаються 3035 учнів, тоді як у 12 закладах дошкільної освіти виховуються 878 дітей.

В подальшому розглянуто матеріали комісії з питань захисту прав дитини, комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства, комісії з житлових питань та міжвідомчої комісії виконавчого комітету.

 На завершення засідання надано матеріальну допомогу громадянам на поховання та лікування (згідно їхніх заяв), а також винесено попередження по адміністративних протоколах.

Читати також