Засідання постійної комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

by hostwx

9 листопада відбулось засідання постійної комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток під головуванням Павла Остапченка. Цього дня комісією розглянуто ряд звернень громадян щодо затвердження технічної документації зі землеустрою щодо відведення у власність присадибних земельних ділянок,  рекомендовано сесії відмовити у наданні дозволів на розробку документації зі землеустрою щодо відведення у власність громадян земельних ділянок у зв’язку з відсутністю містобудівної документації з визначенням функціональних зон (на період розробки Комплексного плану просторового розвитку території громади, генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій). Також було прийнято рішення щодо інвентаризації водних об’єктів та лісових ресурсів, розташованих на території Бородянської ОТГ.

На засіданні затверджено звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 2 500 м кв. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Бородянка під нерухомим майном, що на праві приватної власності належить ТОВ «ФУЛЛ АРТ», а також надано згоду на її продаж за 450 тис. грн., надано згоду ПП «КОЛОС» на передачу в суборенду ТОВ «БРАВО ЕНЕРДЖІ» земельної ділянки в смт Бородянка для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, затверджено звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки в с. Дружня для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості і погоджено її продаж за 250 тис. грн., та прийнято рішення з інших питань порядку денного.

Читати також