Заклади культури

Заклади культури клубного типу

Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади

Дмитрівський сільський клуб

Збудовано клуб у 1954 році. Глядацька зала на 100 місць. Завідувач клубом – Вінцик Неля Миколаївна.

Заходи у клубі проходять, в основному, в теплу пору року. Гурткова робота проводиться у бібліотеці. При закладі культури створено колектив «Веселі молодички». 

Мирчанський сільський клуб

Збудовано в 1936 році. Глядацька зала налічує 164 місця.

Культурно-масову роботу проводить бібліотекар спільно з в.о. старости с. Мирча. Діють два колективи – «Поліське джерело» та «Вечірня мелодія». 

Новогребельський будинок культури

Рік побудови – 1975. Глядацька зала на 275 місць. Завідувач будинком культури – Гончар Людмила Андріївна.

Працюють гуртки: образотворчий, вокальний, театральний. Проводяться концерти до різноманітних заходів, таких як день села, новорічні свята, 8 Березня,  День пам’яті та примирення тощо. Створено аматорський вокальний колектив «Світанок», керівник – Брацейко Наталія.

Озірщинський сільський клуб

Збудовано клуб у 1955 році. Завідувач клубом – Дідківський Михайло Михайлович. Глядацька зала налічує 80 місць. 

Створено колектив «Озіряночка», який виступає на заходах, що проводяться в клубі. Також колектив брав участь у районному етнофестивалі «Дерево роду». Працюють гуртки.

Пилиповицький будинок культури

Заклад культури збудовано у 1974 році. Зала налічує 300 глядацьких місць. Завідувач будинком культури – Кравчун Ірина Миколаївна.

У будинку культури працюють гуртки різного направлення: як вокальні, так і декоративно-ужиткового мистецтва; працює танцювальна студія, проводить концерти та репетиції народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина», молодіжний вокальний колектив «Лілея» та дитячий вокальний колектив «Незабудка». При будинку культури організували ВІА «Pilips», які грають на власних інструментах.

На базі Пилиповицького будинку культури проводиться фольклорне свято Бородянської громади «Івана Купала», відоме далеко за межами громади, а також інші різнопланові та тематичні заходи, концерти місцевих колективів, зірок української естради, зустрічі з громадськістю тощо. 

Шибенський сільський клуб

Рік побудови – 1928. Глядацька зала на 72 місця. Завідувач клубом – Дік Юлія Вікторівна. В клубі дуже активно ведеться гурткова робота. Діє аматорський театральний молодіжний колектив «Балаганчик».

Проводяться такі заходи: Дні села, громадські слухання, новорічні заходи, концертні програми до державних свят. Дуже цікаво і яскраво проводиться Івана Купала, свято Богоявлення (Водохреща), Колодій. Всі ці заходи проходять за участю аматорського колективу «Журавка», який діє при клубові. Колектив знаний не тільки у своєму селі, а й у навколишніх селах та в усій громаді.