ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Управління інформаційної взаємодії
04151, м. Київ – 151, вул. Святослава Хороброго, 5а
телефон (факс) 246-23-40
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: [email protected]
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
З 1 січня 2025 року зміняться коди ДПІ обслуговування платників через оновлення структури ДПС
Бучанська ДПІ Головного управління ДПС у Київській області повідомляє, що, у зв’язку зі зміною структури відповідно до адміністративно-територіального устрою України, з 01.01.2025 відбулась зміна ДПІ або коду ДПІ обслуговування платників.
Перелік нових ДПІ у розрізі адміністративних районів ГУ ДПС у Київській області:
1038 Бучанська ДПІ
1027 Білоцерківська ДПІ
1028 Бориспільська ДПІ
1029 Броварська ДПІ
1008 Вишгородська ДПІ
1035 Фастівська ДПІ
1037 Обухівська ДПІ
Також дані про ДПІ за основним та неосновним місцем обліку можна переглянути в Електронному кабінеті платника податку:
• «Дані про взяття на облік платників податку» у відкритій частині;
• «Реєстраційні дані» меню «Облікові дані платника» в приватній частині.
Пропонуємо врахувати зазначену інформацію під час подання звітності та інших електронних документів до контролюючих органів у 2025 році.
Для отримання адміністративних послуг можна звертатися до будь-якого центру обслуговування платників територіальних органів ДПС незалежно від місця реєстрації.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: [email protected]
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast\
ГУ ДПС у Київській області