Як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами Київської області, – пояснює ДТЕК Київські регіональні електромережі

by Redaktor
Інфографіка критична інфр

Коли в енергосистемі фіксується дефіцит електроенергії, НЕК «Укренерго», знаючи рівень енергоспоживання країни, розподіляє наявний обсяг електроенергії між усіма операторами системи розподілу по регіонах. У свою чергу ОСР справедливо та рівномірно перерозподіляє доступну електроенергію споживачам по черзі. Для цього ДТЕК Київські регіональні електромережі складає графіки стабілізаційних відключень, де враховуються всі клієнти області.

Наявний обсяг електроенергії, який доводить НЕК «Укренерго», розподіляється абсолютно на всіх споживачів області. А це побутові споживачі, підприємства та різноманітний бізнес, об’єкти критичної інфраструктури. Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі докладають усіх зусиль, щоб рівномірно надати електрику всім клієнтам з доступного обсягу. Та водночас виконати команду «Укренерго» і знизити рівень електроспоживання – це критично важливо, щоб уникнути масових аварій в енергосистемі через дисбаланс виробництва та споживання електроенергії.

З усієї доступної електроенергії близько 25% йде на потреби критичної інфраструктури, яку не можна обмежувати за будь-яких умов. Це лікарні, насосні станції, котельні, підприємства, що працюють на оборонний комплекс країни. Їх список затверджує місцева влада. Решту 75% компанія розподіляє між побутовим сектором (багатоквартирні та приватні будинки) та бізнесом, соціально-побутовою сферою та промисловістю. Наприклад, населення споживає в середньому 37% всього обсягу електроенергії.

ДТЕК Київські регіональні електромережі справедливо розподіляє доступний обсяг енергоспоживання між клієнтами і складає графік, згідно з яким світлом забезпечують усіх по черзі. Виняток становлять лише ті споживачі, які підключені до критичних об’єктів.

Нагадуємо, що знайти всю актуальну інформацію щодо відключень і перевірити графіки ви можете у чат-боті компанії у Viber і Telegram, і нашому сайті в розділі “Відсутня електроенергія“.

Читати також