Сьогодні ми дякуємо тим, хто щодня поруч із людьми у найважчі моменти життя. Тим, хто підтримує, допомагає, заспокоює, рятує. Медичні сестри — це не лише про професію, а й про людяність, витримку, турботу та силу серця.
В Україні працює понад 300 тисяч медичних сестер і кожна з них щодня виконує надзвичайно важливу місію – вони чергують без сну біля важкохворих пацієнтів, підтримують наших Захисників і Захисниць у шпиталях та лікарнях, допомагають відновлюватися після поранень і хвороб.
Щиро дякую всім медичним сестрам Бородянської громади за професіоналізм, чуйність, витримку та відданість своїй справі. Низький уклін за вашу працю, за врятовані життя, за тепло й підтримку у складні часи війни.
Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, вдячності й шани пацієнтів та спільноти.
Бородянський селищний голова
Олександр Сахарук
