Працівники виконавчого органу селищної ради

Прізвище, ім’я, по батькові Посада
Сахарук Олександр Васильович Бородянський селищний голова
Єрко Георгій Миколайович Секретар селищної ради
Самсонова Юлія Миколаївна Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету
Федоренко Анатолій Миколайович Староста Дружнянського старостинського округу № 1 (Дружня)
Недашківський Сергій Петрович Староста Загальцівського старостинського округу № 2 (Загальці, Бондарня, хутір Гай, Нова Буда, Поташня)
Пилипенко Валентина Григорівна Староста Качалівського старостинського округу № 3 (Качали, Волиця, Галинка, Стара Буда, Торф’яне)
Соломенко Ніна Дмитрівна Староста Майданівського старостинського округу № 4 (Майданівка, Вишняки, Язвинка)
Машина Тетяна Костянтинівна Староста Мирчанського старостинського округу № 5 (Мирча, Тальське, Коблиця, Коблицький ліс, Великий ліс)
Павлевська Вікторія Станіславівна Староста Новогребельського старостинського округу № 6 (Нова Гребля, Вабля)
Приходько Ігор Михайлович Староста Новозаліського старостинського округу № 7 (Нове Залісся, Небрат, Берестянка, Хутір Михайленків)
Ворона Тетяна Василівна Староста Новокорогодського старостинського округу № 8 (Новий Корогод, Дмитрівка, Озерщина)
Коротка Олена Володимирівна Староста Пилиповицького старостинського округу № 9 (Пилиповичі)
Савенок Ольга Василівна Староста Шибенського старостинського округу №10 (Шибене, Красний Ріг)
Титенко Надія Іванівна діловод Бородянської селищної ради (Дружнянського старостинського округу № 1)
Клокун-Хамська Юлія Сергіївна діловод Бородянської селищної ради (Загальцівського старостинського округу № 2)
Яковенко Павло Петрович діловод Бородянської селищної ради (Качалівського старостинського округу № 3)
Червона Ольга Володимирівна діловод Бородянської селищної ради (Майданівського  старостинського округу № 4)
Недвецька Віта Віталіївна діловод Бородянської селищної ради (Мирчанського старостинського округу № 5)
Нижник Лариса Костянтинівна діловод Бородянської селищної ради (Новогребельського старостинського округу № 6)
Волошина Ірина Сергіївна діловод Бородянської селищної ради (Новозаліського старостинського округу № 7)
Кирпель Парасковія Петрівна діловод Бородянської селищної ради (Новокорогодського старостинського округу № 8)
Хамустенко Аня Ільгізерівна діловод Бородянської селищної ради (Пилиповицького старостинського округу № 9)
Чайка Світлана Петрівна діловод Бородянської селищної ради (Шибенського старостинського округу № 10)
Балан Оксана Петрівна Головний спеціаліст апарату Бородянської селищної ради
Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій
Патока Олена Петрівна Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер
Дідківська Світлана Володимирівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
Тетерська Ольга Анатоліївна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності
Напісочна Тамара Григорівна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності
Титенко Юлія Валеріївна Завідувач сектору з питань публічних закупівель
Войтковська Тетяна Юріївна Головний спеціаліст сектору з питань публічних закупівель
Шарикова Катерина Володимирівна Завідувач сектору місцевого розвитку
Шульгач Юлія Вікторівна Головний спеціаліст сектору місцевого розвитку
Зеленко Анна Сергіївна Начальник земельного відділу
Сичевська Таміла Йосипівна Головний спеціаліст земельного відділу
Платонова Юлія Юріївна Головний спеціаліст земельного відділу
Хоменко Людмила Петрівна Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою
Кримінська Алла Петрівна Головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою
Касьяненко Алла Володимирівна Спеціаліст І категорії відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою
Міщенко Юрій Миколайович Начальник відділу містобудування та  архітектури
Барбулов В’ячеслав Володимирович Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури
Шапаренко Наталія Миколаївна Начальник відділу праці та соціального захисту населення
Сапсай Олена Степанівна Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення
Сміщук Вероніка Миколаївна Головний спеціаліст (з повноваженнями інспектора праці)  відділу праці та соціального захисту населення
Блащук Олена Вікторівна Начальник відділу по роботі з персоналом
Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом
Кудра Лариса Борисівна Начальник загального відділу
Корнієнко Олена Василівна Головний спеціаліст загального відділу
Баскакова Таїсія Петрівна Начальник відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради)
Білецька Віталія Віталіївна Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради
Кравчун Світлана Григорівна Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради
Тюпа-Гришина Ірина Вікторівна Завідувач сектору з питань комунікацій та інформаційної політики
Святченко Дмитро Володимирович Спеціаліст І категорії з програмного забезпечення сектору з питань комунікації та інформаційної політики
Кириченко Іван Васильович Завідувач архівного сектору
Юркевич Любов Миколаївна Головний спеціаліст архівного сектору
Демченко Сергій Олександрович Начальник юридичного відділу
Шевченко Наталія Олександрівна Головний спеціаліст юридичного відділу
Черниш Наталія Володимирівна Головний спеціаліст юридичного відділу
През Світлана Станіславівна Начальник відділу-центру надання адміністративних послуг
Савченко Віта Володимирівна Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг
Мащенко Майя Миколаївна Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг
Кошка Марія Дмитрівна Начальник відділу реєстрації місця проживання
Коляденко Оксана Петрівна Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання
Самойленко Людмила Петрівна Спеціаліст І категорії відділу реєстрації місця проживання
Галака Ірина Володимирівна Старший інспектор відділу реєстрації місця проживання
Цуруль Ірина Миколаївна Начальник відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Господарець Олександр Олександрович Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Демидов Ярослав Миколайович Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Яковенко Павло Петрович Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Кравчук Тетяна Вікторівна Начальник відділу освіти
Шевченко Оксана Валеріївна Головний спеціаліст відділу освіти
Борздуха Оксана Миколаївна Головний спеціаліст відділу освіти
Вишинська Наталія Володимирівна Начальник відділу культури, молоді та спорту
Злобіна Ельвіра Миколаївна Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту
Домбровський Тарас Вікторович Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту
Вишняк Тетяна Леонідівна Начальник служби (відділу) у справах дітей
Політико Марина Юріївна Головний спеціаліст з юридичних питань служби (відділу) у справах дітей
Низовець Галина Андріївна Головний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей
Лук’яненко Юлія Вікторівна Провідний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей
    Фінансове управління
Григораш Олена Юріївна Начальник фінансового управління
Дерун Олена Миколаївна Начальник бюджетного відділу
Глущенко Людмила Анатоліївна Головний спеціаліст бюджетного відділу
Борейко Катерина Олександрівна Головний спеціаліст бюджетного відділу
Богомолова Людмила Миколаївна Начальник відділу доходів
Біленко Ілона Олегівна Головний спеціаліст відділу доходів
Гулюк Ольга Олександрівна Головний спеціаліст відділу доходів