Вчасно сплачені податки – підтримка фінансової стійкості та обороноздатності держави

by Redaktor
податкова

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Управління інформаційної взаємодії
04151, м. Київ – 151, вул. Святослава Хороброго, 5а
телефон (факс) 246-23-40

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: [email protected] 
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Головне управління ДПС у Київській області нагадує про обов’язок громадянина щодо сплати податків і зборів, визначений ст.67 Конституції України.

Вчасно сплачуючи податки і збори у порядку та розмірах, встановлених законом, платники податків поповнюють державну скарбницю, підтримують фінансову стійкість та обороноздатність держави.

Особливо актуальною є своєчасна сплата податків у складний час війни – кошти потрібні для фінансування оборони країни та соціальних видатків на підтримку соціально-незахищених верств населення. Своєчасно сплачені податки є  запорукою своєчасного фінансування оборонного комплексу, охорони здоров’я та освіти, інших важливих соціальних зобов’язань держави перед суспільством.

Податковим обов’язком платника є самостійне обчислення, декларування та сплата податків та зборів у порядку та строки, визначені ПКУ.

Шановні платники податків, не допускайте виникнення податкового боргу, своєчасно сплачуйте податкові зобов’язання до бюджету.

Ми вдячні нашим платникам податків за сумлінне та відповідальне ставлення до своїх обов’язків, за підтримку обороноздатності країни!

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: [email protected] 
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast\

ГУ ДПС у Київській області

Читати також