Вакансії

ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРС

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Бородянська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста апарату відділу освіти Бородянської селищної ради.

Термін подання документів –  30 календарних днів з дня опублікування на офіційному сайті Бородянської селищної ради bsr.gov.ua.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці розміщена на офіційному сайті Бородянської селищної ради bsr.gov.ua та надається секретарем конкурсної комісії за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна,331,  кабінет № 203, з 8-ї до 17-ї години щодня (п’ятниця – до 15.45), крім вихідних днів.

Телефони для довідок:  (04577) 5-22-33.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ     КОНКУРС

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  Бородянська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста апарату відділу освіти Бородянської селищної ради.

 Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

Громадянство України, досконале знання державної мови, повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

  Досвід роботи у закладах освіти не менше 3 років, або на службі в органах місцевого самоврядування, або на державній службі на посаді провідного спеціаліста з питань освіти не менше 1 року.

Наявність досвіду щодо участі у різних програмах підвищення кваліфікації та самоосвіти, знання системи організації освітнього процесу в закладах освіти, принципів і порядку розробки навчально–програмної документації, навчальних планів, програм та іншої навчально-методичної документації. Знання методики виявлення, узагальнення і поширення ефективних форм і методів педагогічної роботи в закладах освіти. Знання принципів організації і змісту роботи методичних об’єднань педагогічних працівників, систематизації методичних та інформаційних матеріалів. Володіння на високому рівні інформаційно-комунікаційними технологіями.

Кандидат повинен знати Конституцію України; Конвенцію про права дитини, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, законодавства у сфері освіти,  мати навички спеціальних комп’ютерних програм і відповідного програмного забезпечення,  досконало володіти державною мовою.

          Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства у сфері освіти.

Термін подання документів –  30 календарних днів з дня опублікування на офіційному сайті Бородянської селищної ради bsr.gov.ua.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні  документи:

1) заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування згідно з додатком;

2) заповнену особову картку (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;

5) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік – тип – кандидата на посаду – (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК);

6) письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

7) копію першої, другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену кадровою службою за місцем роботи, або разом з оригіналом документа;

8) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9) копію документу про повну загальну середню освіту (з додатком), для засвідчення та підтвердження факту вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою (с.10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).