У селі Мирча Бородянської селищної територіальної громади відкрили пам’ятник загиблим працівникам Головного управління розвідки Міністерства оборони України — капітану І рангу Дмитру Сайчуку та капітану І рангу Олегу Ахмедову.
Військовослужбовці героїчно загинули 11 березня 2022 року у с. Мирча під час виконання службового обов’язку, захищаючи Україну від російських загарбників.
На заході були присутні Бородянський селищний голова Олександр Сахарук, депутат Бородянської селищної ради Павло Остапченко, староста Мирчанського старостинського округу Тетяна Машина, рідні та близькі загиблих Героїв — батьки Дмитра Сайчука, дружина та діти Олега Ахмедова, а також військовослужбовці та жителі громади.
Присутні вшанували пам’ять полеглих Захисників хвилиною мовчання. Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ о. Дмитро Кошка відслужив панахиду за загиблими.
«Відкриття пам’ятника є ще одним символом шани й вдячності Героям, які ціною власного життя боронять Україну. Наш обов’язок — берегти пам’ять про тих, хто віддав життя за Батьківщину. Їхній подвиг назавжди залишиться в історії нашої громади та всієї країни», – наголосив Олександр Сахарук.
Вічна пам’ять і слава Героям

