У Бородянці провели захід присвячений дню українського добровольця

by Redaktor
Снимок экрана 2024 03 14 в 15.34.59

14 березня – день, що має особливе значення для України. Це день, коли ми віддаємо належну шану та висловлюємо безмежну вдячність тим, хто добровільно пішов захищати свою Батьківщину. Це люди, які не будучи військовими, взяли зброю до рук, щоб стати на захист нашого майбутнього. Сьогодні задля вшанування загиблих героїв у Бородянці відбулося покладання квітів біля Стели пам‘яті Героїв, та вшанування хвилиною мовчання. З 2014 року, коли розпочалася російська агресія проти України, добровольці показали свою мужність та самовідданість, вступаючи до батальйонів та готуючись до оборони рідної землі. Про це розповіла в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

 – 2014: 500 бійців Самооборони Майдану виїхали на тренувальну базу в Нових Петрівцях, ставши одними з перших добровольців.

 – 2014-2015: У бойових діях на сході України брали участь майже 40 добровільних батальйонів.

 – 2017: Верховною Радою України була встановлена пам’ятна дата – день українського добровольця, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

 – 2022: Добровольці знову відіграли ключову роль у відсічі російської агресії. У перші тижні майже 100 тисяч людей добровільно вступили до лав Сил територіальної оборони ЗСУ.

«День українського добровольця – це символ пам’яті та вдячності за мужність та героїзм тих, хто став на захист Батьківщини. Це день, коли ми згадуємо, що завдяки єднанню та силі духу український народ здатен здолати будь-які труднощі», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко

Читати також